Studijní angličtina (S)

Tento typ kurzu je vhodný pro studenty, kteří se chtějí ve studiu angličtiny postupně dostat až na nejvyšší úroveň.

 

Pro všechny studenty, kteří chtějí složit zkoušky, ať už je to maturita, Cambridgské zkoušky, přijímací zkoušky na vysokou školu a další... Pro studenty, kteří chtějí studovat angličtinu na vysoké škole, studovat vysokou školu v angličtině nebo studovat na univerzitě v zahraničí.

 

Dále také pro ty, kdo by v budoucnu chtěli angličtinu sami vyučovat stejně jako pro ty, kteří již angličtinu vyučují.

 

Pro ty, kteří chtějí mít opravdu hluboké znalosti anglického jazyka, chtějí znát všechna pravidla a výjimky k nim, chtějí přesně vědět, kdy a jak je použít. Kdo chce mluvit i psát s vědomím, že jeho angličtina je správná a reprezentativní. Je pro všechny, kdo vědí, že pro to, aby udělali tento žádaný pokrok, budou něco muset udělat i doma, a že na to mají čas. 

Praktická angličtina (P)

Tento typ kurzu je vhodný pro ty z Vás, kteří chtějí být schopni komunikovat s anglicky mluvícími přáteli nebo cizinci, ať už se nacházíte kdekoli.

 

Studenti, kteří chtějí rozumět a mluvit s větším sebevědomím o svých každodenních potřebách, být schopni převyprávět příběh, zeptat se na informaci, vyřešit problémy a navázat bez obav s kýmkoli běžnou konverzaci.

 

Ti, kteří kladou větší důraz na to, aby byli schopni komunikovat a reagovat rychleji, než na to, zda jazyk, který používají, je zcela bezchybný. Stejně většina lidí, se kterou se potřebujete dorozumět anglicky, nemá perfektní znalost angličtiny. Jde především o to být schopný reagovat rychleji na jednoduché každodenní otázky a poznámky ostatních.

 

Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří chtějí umět angličtinu pro její praktické využití především při mluveném projevu a také pro ty, kdo nemají příliš volného času pro studium angličtiny doma, ale přesto se chtějí dále v jazyce rozvíjet. 

 

JAK SI VYBRAT KURZ
Není nic jednoduššího než nás kontaktovat:
info@swallow.cz
+420 604 220 960
A nebo můžete vyzkoušet našeho PRŮVODCE

Zpracovávám...