VEDENÍ a ADMINISTRATIVA

Richard Klára

Richard Hunter, Klára Ansorge

Richard založil Swallow School již v roce 1995, ale od roku 2011 ji vede společně s Klárou. Dohromady mají více než třicetiletou zkušenost s výukou, která se promítá do vedení školy. Společně pracují na nových výukových materiálech, aby výuka ve Swallow byla čím dál efektivnější a zábavnější. Přizpůsobují náplň výuky potřebám českých studentů od malých dětí až po seniory. Vedou tým talentovaných rodilých mluvčí a českých lektorů, kterým pomáhají v jejich profesionálním rozvoji a zároveň se od nich učí. Oba nadále vyučují.

 

Lucie Sklenářová

 Lucy 

 Ve Swallow od: 2011

Lucie zajišťuje veškerý chod školy a s čímkoliv Vám poradí na recepci školy. Nejraději tráví svůj volný čas s rodinou a relaxem v přírodě.

 

Markéta Jirmanová

   

 

 

Ve Swallow od: 2012

Markéta studovala obchodní akademii a poté filologii a řízení lidských zdrojů na VŠ. Kromě běžného kontaktu s klienty a zajišťování chodu školy se stará o ekonomické záležitosti a fakturace. Ve volném čase ji najdete nejčastěji někde na túře v horách nebo na kole. Ráda čte historickou literaturu, miluje Itálii a hraje na příčnou flétnu.

 

 

Henry Morgan

 Henry Morgan

Země původu:  Velká Británie
Ve Swallow od roku: 1998

Henry je původem z Anglie. Do Swallow nastoupil již v září 1998, takže letos tady v Liberci začíná svůj šestnáctý školní rok. Henry učí širokou škálu tříd, od přípravy k Cambridge exams, přes firemní hodiny a dětské třídy. Henryho zálibou je fotbal, je ženatý a má malou dcerku.

 

Miloš Sotona

Miloš Sotona

Země původu: ČR
Ve Swallow od roku: 2000

Miloš učí ve Swallow od roku 2000, čímž se stává jedním z našich nejdéle sloužících učitelů. Miloš učí firemní klientelu, v kurzech pro veřejnost od začátečníků až po mírně pokročilé, a také několik individuálních hodin s teenagery a dospělými. Je to zanícený hudebník a pravidelně vystupuje se skupinou Swallow This. 

LEKTOŘI

 

Greg Mandelkow

Greg Mandelow

Země původu: Austrálie
Ve Swallow od roku: 2005

Greg je z Brisbane v Austrálii a letos u nás v Liberci bude učit již devátým rokem. Greg vyučuje firemní klientelu, individuální firemní hodiny a hodiny pro veřejnost, včetně konverzačních hodin pro mládež. Greg hrál klíčovou roli v projektu „Languages through Culture“, na kterém Swallow School pracovala v letech 2006–2008.

 

Christopher Aycox

Bez názvu
Země původu:  USA, New York
Ve Swallow od roku: 2011

Chris učí ve Swallow od února 2011 a soustředí se na výuku dětských kurzů jak ve Swallow, tak na základních školách. Učí také individuální hodiny a připravuje studenty ke Cambridge zkouškám. Než přišel do Liberce, učil angličtinu v Hondurasu, Guatemale a Praze. Chris hraje velkou roli na našem letním táboře pro teenagery. Je muzikant, hraje na kytaru a zpívá. 

 

Karen Tindall

Karen_new  

Země původu: Velká Británie - Wales

Ve Swallow od: leden 2014

Karen původně pochází z Walesu, ale procestovala spoustu zemí a v mnoha z nich po nějakou dobu i žila. Vyučovala angličtinu na Kostarice, v Ekvádoru, ve Španělsku a nyní zakotvila v České republice, v Liberci. Karen vyučuje široký záběr studentů, od dětských tříd a individuálních lekcí až po přípravy na Cambridgské zkoušky. Ve svém volném čase cestuje, čte a ráda pobývá u moře. 

 

 

Sabina Nelson

Sabina 

Země původu: Česká republika

Ve Swallow od: září 2014

Sabina vystudovala anglistiku a amerikanistiku na UK. Sama Swallow navštěvovala coby studentka a nyní zde učí, hlavně kurzy pro dospělé. Specializuje se především na americkou angličtinu. Ve svém volném čase se ráda věnuje agility se svým pejskem, čtení a velmi ráda cestuje. Rok strávila v Irsku jako au-pair.

 

Thomas Mander Jones

thomas 

Země původu: Velká Británie

Ve Swallow od: září 2015

 Thomas je z jihozápadní Anglie a pracuje jako učitel angličtiny od roku 2006. V průběhu let učil celou řadu výukových metod - především komunikativní přístup – v úrovních od A1 až po C2 a studenty různého věku. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti výuky studentů, kteří se připravují na mezinárodně uznávané anglické zkoušky, jako jsou Cambridge FCE a učil spoustu one-to-one tříd. Ve volném čase se věnuje čtení a psaní. Má moc rád přírodu.

 

 Zuzana Kunášková 

zuzka 

Země původu: Česká republika

Ve Swallow od: září 2015

Ačkoliv má Zuzka titul inženýra ekonomie, našla se spíše ve výuce anglického jazyka, kterým se také během dob studií zabývala. Ve volném čase se věnuje své rodině, jezdí na koloběžce a miluje cestování. Navštívila už například Peru, Indii, Bolívii, Nový Zéland a další kouty světa. Ve Swallow se věnuje individuální výuce a účastní se také našich letních táborů.

Karolína Berešová

 

Země původu: Česká republika

Ve Swallow od: 2016

Kája už od dětství miluje jazyky. Studovala anglický jazyk, ale mluví i německy a dokonce studovala na gymnáziu v Německu. Ve Swallow se věnuje skupinové i individuální výuce dospělých a dětí. Zároveň vypomáhá s chodem školy, takže ji můžete potkat i na recepci. Ve svém volném čase ráda cestuje nebo relaxuje u kreslení či jiných kreativních aktivit.

 

Mathew Ford

 Mathew

Země původu: Velká Británie

Ve Swallow od: 2018

Mathew pochází z Walesu. Má více než šestnáctiletou praxi s výukou, konkrétně pak s vyučováním hudby a hry na kytaru v Anglii a Americe. Rozhodl se zkusit něco nového a získal kvalifikaci lektora anglického jazyka. Ve Swallow má svou premiéru coby učitel angličtiny. Je velmi zcestovalý, miluje horolezectví a bojová umění.

Sven Janssen

Země původu: Nizozemí

Ve Swallow od: září 2019

Sven vystudoval orientální jazyky a komunikaci. Žil už ve Spojených státech, v Polsku, Španělsku, Bulharsku, Švýcarsku a nyní se usadil v České republice. Ve Swallow učí od září 2019. Má rád cestování, četbu a sporty. Věnuje se výuce individuálních a firemních zákazníků.

Juliet Ellwood

 

Země původu: Velká Británie

Ve Swallow od: září 2019

Juliet pochází z Oxfordu a ve Swallow začala učit v září 2019. Než se přestěhovala do Liberce, žila nějakou dobu v Nizozemí. Vyučuje především na základních školách. Láká ji dobrodružství všeho druhu – plavat v Amazonce, naučit se tango v Buenos Aires nebo sledovat polární záři za polárním kruhem.

James Fleming

 james

Země původu: Irsko

Ve Swallow od: září 2019

James je učitel angličtiny zapálený do žurnalistiky a hudby. Hraje v kapele a má roky zkušeností coby učitel hry na kytaru. Ve Swallow se věnuje skupinové i individuální výuce dětí a dospělých.

JAK SI VYBRAT KURZ
Není nic jednoduššího než nás kontaktovat:
info@swallow.cz
+420 604 220 960
A nebo můžete vyzkoušet našeho PRŮVODCE

Zpracovávám...