Kurzy pro dospělé

Odpolední a večerní jazykové kurzy jsou určeny pro lidi všech úrovní obtížnosti. Kurzy vedou zkušení čeští lektoři i rodilí mluvčí, kteří jsou zárukou kvalitní výuky. Začněte mluvit anglicky ještě dnes!

od 4 300 Kč / rok
Nestíháte kvůli pracovnímu vytížení odpolední kurzy angličtiny? Nevadí, máme pro Vás připravené ranní a dopolední výuku. Zapište se do našich jazykových kurzů a naučte se mluvit anglicky ještě dnes!

od 7 900 Kč / rok
Chcete strávit léto v příjemném kolektivu a přitom se zdokonalit v angličtině? Právě pro Vás otevíráme letní intenzivní kurzy, během kterých Vás povedou kvalifikovaní rodilí lektoři. Kontaktujte nás nebo vyplňte přihlášku.
Nevybrali jste si z naší nabídky kurzů? Vytvořte si soukromou skupinu "na míru" v den, čas a s lektorem, který vyhovuje Vám. Domluvte si soukromé vyučování angličtiny ještě dnes!

 Všeobecné podmínky - kurzy pro veřejnost     

Prosíme studenty, aby se seznámili se všeobecnými podmínkami.

 

 

* Kurzovné je nutné uhradit nejpozději v den nástupu do kurzu.

 

* Škola si vyhrazuje právo na změnu lektora v případě onemocnění anebo jiných nepředvídatelných událostí. 

 

* Školné se vrací pouze na potvrzení lékaře ze závažných zdravotních důvodů, a to ve výši 80% ze zbývající částky  za neodučené lekce.

 

* Naše škola otevírá kurzy s určitým minimálním počtem studentů (např. pro většinu odpoledních a večerních   kurzů je to min. 6 studentů). Pokud je ve třídě menší počet       studentů než 6, vyhrazuje si škola právo sloučit třídu s třídou jinou stejné úrovně anebo lekci zkrátit v návaznosti na počet studentů. To vše samozřejmě po domluvě se studenty. Pokud jde o případ zkrácení lekce např. z 90 minut na 60ti minutovou lekci, jakmile se zapíše dostatečné množství studentů, automaticky se délka lekce opět vrátí na 90 minut. Informace o minimálním počtu studentů naleznete na našich webových stránkách a nástěnkách ve škole. 

 

* Všechny naše kurzy slouží jako případná příprava na mezinárodní zkoušky. 

Zpracovávám...