Dětské kurzy

Podívejte se na kurzy angličtiny pro děti. Z naší nabídky si vybere skutečně každý. Zajišťujeme kurzy angličtiny pro děti od předškolního věku až po téměř dospělou mládež.

od 3 100 Kč / rok
Pořádáme letní jazykový tábor pro děti s výukou angličtiny, která je vedena rodilýmí lektory. Naučíme Vaše děti mluvit anglicky zábavnou formou.
Pořádáme kurzy angličtiny pro dětské soukromé skupiny. Soukromá výuka angličtiny je vedena zkušenými rodilými lektory, kteří zaručují vysokou kvalitu kurzů.
Pokud si nevyberete z naší standardní nabídky jazykových kurzů, připravíme pro Vaše děti individuální kurzy na míru. Můžete si zvolit jak obtížnost vyučované angličtiny, tak čas kurzu.

 Všeobecné podmínky - kurzy pro děti

 

Prosíme rodiče dětí, aby se seznámili se všeobecnými podmínkami.

 

 

* Kurzovné je nutné uhradit nejpozději v den nástupu do kurzu. 

 

* Škola si vyhrazuje právo na změnu lektora v případě onemocnění nebo jiných nepředvídatelných událostí.

 

* Školné se vrací pouze na potvrzení lékaře ze závažných zdravotních důvodů, a to ve výši 80% ze zbývající částky za neodučené lekce. 

 

* Naše škola otevírá kurzy s určitým minimálním počtem studentů (např. pro většinu dětských kurzů je to min. 6 studentů). Pokud je ve třídě menší počet studentů než 6, vyhrazuje si škola právo sloučit třídu s třídou jinou na stejné úrovni anebo lekce zkrátit v návaznosti na počet studentů. To vše samozřejmě po domluvě s rodiči dětí. Pokud jde o případ zkrácení lekce např. z 60 minut na 45ti minutovou lekci, jakmile se zapíše dostatečné množství studentů, automaticky se délka lekce opět vrátí na 60 minut. Informace o minimálním počtu studentů naleznete na našich webových stránkách a nástěnkách ve škole. 

 

* Všechny naše kurzy slouží jako případná příprava na mezinárodní zkoušky. 

Zpracovávám...